„Na przekór losowi” – Odcinek 53: Kłamstwo ma krótkie nogi

W 53. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Alicia odkrywa, że Carlota ją oszukiwała. Emisja 10 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Diablo wyjaśnia Martínowi, że Sergio nie wiedział o reportażu z udziałem jego ojca, a jego autorką jest Julieta. Toro nakazuje Mujice uciszyć Facunda. Fedora przegląda się w lustrze. Na jej twarzy i ciele wciąż widać siniaki po uderzeniach Samuela. Carlota dowiaduje się, że Martín i Alici do siebie wrócili.

Mabe gani Julietę za to, że nagrała Facunda, gdy ten, pijany, zwierzył się jej ze swoich problemów. Alicia poznaje ojca Luny – Toro. Mujica zakazuje Facundowi mieszać się w śledztwo w sprawie zabójstwa Simona. Wmawia mu, że rujnuje jego pracę. Julieta usiłuje przekonać Sergia, że bardzo jej zależy, aby ona i jej rodzeństwo mogli liczyć na wsparcie ojca.

Miranda znów staje się obiektem drwin w szkole. Okazuje się, że ktoś rozpuścił jej intymne nagranie dla Culebry. Fedora próbuje odciąć Samuela od maszyny dostarczającej mu tlen. Martín spotyka Alicię w domu Carloty.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.