„Sześć sióstr” – Odcinek 134: Propozycja

W 134. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Germán składa Adeli nietypową propozycję. Emisja 9 marca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Diana oznajmia siostrom, że postanowiła poślubić Alonsa i wspólnie planują przeprowadzić się do Londynu. Siostry Silva nie kryją zaskoczenia wiadomością, podobnie jak Salvador, który nie popiera związku Diany. Diana pragnie rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu, jednak los ma dla innej plany.

Francisca jest zajęta przygotowaniami do ślubu. Tymczasem Gabriel coraz częściej zagląda do kieliszka. Blanca czuje się uwięziona w małżeństwie. Odnajduje jednak ukojenie w ramionach Cristobala, który darzy ją wyjątkowym uczuciem.

Elisa przeżywa załamanie w trakcie przygotowań do przyjęcia, które miało przyciągnąć kawalerów z sąsiedztwa. Sofía udziela jej dość nietypowej rady. Germán proponuje Adeli, aby spędzili razem czas tylko we dwoje. Jeśli się zgodzi, najpewniej trafi na języki madryckiej socjety.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.