„Twoja na zawsze” – Odcinek 113: Olvido opuszcza szpital

W 113. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: David zabiera Olvido ze szpitala. Emisja 22 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Wiadomość o powracających do Olvido wspomnieniach o dziadku i kuzynce niepokoi Sorayę. Iran udaje, że podziela entuzjazm Veróniki z powodu adopcji dziecka. Citlalli radzi Vanessie, żeby posłuchała swojego serca i zdobyła się na szczerość przed Rodrigiem. David wpada na pomysł oddania niewidomej ciotki Olvido pod opiekę zagranicznych specjalistów. Verónica pyta Pancha, czy zechciałby zostać ojcem Pablita, jej adoptowanego syna. Przed założeniem rodziny muszą odbyć rozmowę ze Stefanem oraz wziąć ślub. Doña Licha staje w obronie Rufiny, gdy Angustias próbuje jej ubliżyć. Diego dowiaduje się od Iran o jej zaręczynach ze Stefanem. Z pomocą doktora Villanuevy David zabiera Olvido z powrotem do domu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.