„Twoja na zawsze” – Odcinek 136: Olvido i Diego biorą ślub

W 136., ostatnim odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Iran popełnia samobójstwo. Olvido zostaje żoną Diega. Emisja 22 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Pancho nie zgadza się na opuszczenie kraju razem z Verónicą. Kobieta zaczyna panikować. Chce za wszelką cenę nie dopuścić do tego, by Olvido i Diego odebrali jej syna. Iran namawia Stefana do wspólnej ucieczki. Uzmysławia mu, że jeśli zostaną, czeka ich marny los. Olvido i Diego jadą na lotnisko, z którego Verónica zamierza opuścić Meksyk. Między Iran a Stefanem dochodzi do zatargu. Kobieta sięga po broń, po czym wykorzystuje narzeczonego jako zakładnika, by uciec przed policją.

Stefano zostaje postrzelony przez Iran. Eufrasia próbuje zabić Angustias. Chuy powstrzymuje ją przed popełnieniem kolejnej zbrodni. W końcu kobieta wszystkie wcześniejsze przestępstwa. Angustias dowiaduje się od Vanessy, że Iran jest ścigana listem gończym, natomiast Nelson został aresztowany. Oddział policji przeszukuje posiadłość, w której ukrywa się Iran. Angustias przyjeżdża na miejsce, by nakłonić córkę do oddania się w ręce policji, lecz ona ma inny plan.

Iran odbiera sobie życie na oczach matki i Diega. Angustias żegna się na zawsze z Vanessą. Udaje się nad morze i popełnia samobójstwo. Verónica zwraca adoptowanego syna jego biologicznym rodzicom. Olvido odzyskuje spadek po ojcu. Wkrótce zostaje żoną Diega. Państwo młodzi składają sobie obietnicę wiecznej miłości. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

 1. Ostatni odcinek był piękny, a śmierć Angustias no zryczałam się jak bóbr. Dlaczego tv4 dalej nie kupiło nic z Azteci, przecież Twoja na zawsze miała dobrą oglądalność.
  Porażka nie ma co oglądać.

 2. Super film . Bardzo mi się podobał nic dodać nic ująć

 3. 2 samobójstwa do trochę a dużo :( Mogli wymyślić coś innego. Serial mi się podobał, szczególnie rola Alberto Guerra :) Nie porwał mnie główny bohater.
  Szkoda, że nie wznowią Drogi do szczęścia.

 4. Droga novelo, czy stacja TV4 wspomniała coś na temat wznowienia serialu “Droga do szczęścia”, bo niestety do tej pory nie otrzymaliśmy 100% odpowiedzi na to pytanie

 5. To by było idealne wprowadzenie nowego tytułu w pasmo o 17. Szkoda,że tak się nie stanie.
  Mina Olvido na tym zdjęciu wcale nie wygląda na wzruszoną pannę młodą. Wykrzywiła się jakby przerażał ją pocałunek z partnerem.

 6. Czwórka wyemituje 2-godzinny finałowy odcinek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.