„Twoja na zawsze” – Odcinek 135: Olvido odnajduje syna

W 135. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Verónica nie zgadza się oddać syna Olvido. Emisja 21 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Piranha zostaje potrącona przez samochód w trakcie ucieczki przed Olvido. Olvido błaga kobietę, by przed śmiercią wyjawiła jej, co uczyniła Iran z jej synem. W tym czasie Angustias donosi Iran, że Piranha jej zagroziła. Diego zachodzi do kasyna Stefana i spotyka w nim Nelsona. Eufrasia zostaje osaczona przez duchy zmarłych, których sama zabiła, w tym ducha własnego ojca. Olvido zamierza zdobyć dowody na to, że jej zaginiony syn został adoptowany przez Verónicę. Ma nadzieję, że Pancho pomoże jej przekonać Verónicę do swoich racji i odzyskać Pablita. Policja przybywa do kasyna na wezwanie Diega, który wskazuje kryjówkę Nelsona i Jaguara. Iran dowiaduje się, że Nelson wydał ją policji. Natychmiast organizuje swoją ucieczkę z kraju. Stefano odmawia jej pomocy. Verónica zgadza się uciec ze Stefanem, by tylko zatrzymać adoptowanego syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.