„Twoja na zawsze” – Odcinek 133: Kłamstwo Eufrasii wychodzi na jaw

W 133. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido odkrywa kłamstwo ciotki i wyrzuca ją z domu. Emisja 19 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza z wielkim trudem opowiada Olvido o swoim związku ze Stefanem. Jednakże, Olvido nie zamierza wycofać się z danego słowa, gdyż zależy jej na odzyskaniu syna. Iran nachodzi Stefana w jego kasynie, żeby wplątać go w swoją nową intrygę. Chuy i Tacho są przekonani, że Eufrasia udaje niewidomą i zamierzają tego dowieść. Olvido wypomina Stefanowi, że ją oszukał. Dochodzi do awantury. Stefano próbuje uciszyć Olvido szantażem; grozi, że jeśli nie wyjdzie za niego za mąż, nigdy więcej nie zobaczy syna na oczy. Diego ratuje życie Pablitowi i zabiera chłopca do szpitala. Olvido odkrywa, że Eufrasia oszukała wszystkich. By dać jej nauczkę, wyrzuca ją na bruk.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.