„Trzy razy Ana” – Odcinek 24: Nieugiętość Ramira

W 24. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ramiro nie rezygnuje ze starań o Anę Laurę. Emisja 3 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Ana Leticia zwraca Ramirowi pierścionek zaręczynowy, który wcisnął na palec jej siostrze i mówi, że wylądował w koszu razem z jego planami ślubnymi. Ramiro zapowiada, że znajdzie tysiąc innych sposobów na dotarcie do serca Any Laury i choćby bardzo się starała, nie zniszczy ich miłości. Mariano jest wściekły na Ramira za to, że igra z jego bratanicami – jednego dnia obcałowuje się z Aną Leticią, a następnego wyznaje miłość Anie Laurze. Ana Laura obiecuje, że nigdy więcej nie ulegnie Ramirowi, chociaż bardzo ją to boli.

Ana Leticia ostrzega Ramira, że jeśli ponownie oczerni ją w oczach siostry, znajdzie się w poważnych tarapatach. Ramiro posądza ją o cynizm i mówienie nieprawdy na jego temat. Leonor mówi Anie Laurze, że oczy są zwierciadłem duszy i widziała w oczach Ramira, że naprawdę ją kocha. Ana Laura wyznaje Valentínowi, że uwierzyła w miłość Ramira i była już bliska oddania mu swojego ciała, ale przeżyła wielkie rozczarowanie. Ana Leticia jest zszokowana, gdy Mariano zwraca się do niej z pretensjami, że wynajęła mieszkanie Ramirowi za jego plecami.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.