„Triumf miłości” – Odcinek 53: Grobowe milczenie

W 53. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Juan Pablo błaga matkę, by nie ukrywała przed Victorią prawdy o jej córce. Emisja 9 listopada 2023 o godz. 18.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Max odwiedza Maríę Desamparadę. Dziewczyna oznajmia mu, że nie może widywać się z żonatym mężczyzną. Max zapewnia, że w jego małżeństwie nie ma miłości i że nie może przestać jej widywać. Juanjo odkrywa, że Linda zdradza go z Osvaldem. Max zwierza się Fabianowi, że Jimena próbuje nim manipulować. Wyznaje, że nie będzie w stanie z nią żyć. Zostanie z nią jedynie do narodzin dziecka. To samo oznajmia Victorii i zapowiada, że nie pozwoli jej się wtrącać w jego rozwód i to co będzie robił z resztą swojego życia. Juan Pablo na próżno błaga Bernardę, by skróciła cierpienia Victorii i powiedziała jej, że María Desamparada jest jej córką.

María Desamparada wyznaje Juanowi Pablowi, jak bardzo brakuje jej rodziców. Ksiądz obiecuje, że będzie dla niej jak ojciec i już nigdy nie pozwoli by była zdana sama na siebie. Osvaldo kategorycznie żąda od Lindy by zostawiła go w spokoju, bo on nigdy nie przestanie kochać żony. Dodaje, że czuje się winny wobec Juanjo i ona także powinna. María Desamparada oznajmia Lindzie, że nie zamierza jej kryć i jeśli Linda nie chce szanować ludzkich uczuć będzie się musiała wyprowadzić. Załamany Max czyta list pożegnalny od Maríi Desamparady.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.