„Triumf miłości” – Odcinek 52: Ślub z obowiązku

W 52. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Maks bierze ślub z Jimeną. Emisja 8 listopada 2023 o godz. 18.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María Desamparada zjawia się na ceremonii ślubnej Maksa i Jimeny, mając nadzieję, że w ostatniej chwili do ślubu nie dojdzie. Odrzuca jednak radę Lindy, by wyznać Maksowi, że spodziewa się jego dziecka – chce by Maks był z nią z miłości, a nie z poczucia obowiązku. Osvaldo pyta żonę, czy jest pewna, że słusznie zabiegała o ślub Maksa z Jimeną. Victoria twierdzi, że czas pokaże, że miała rację, bo małżonkowie będą razem szczęśliwi. María Desamparada jest zrozpaczona, gdy dowiaduje się o śmierci Matki Clementiny. Guillermo składa Jimenie wizytę i szyderczo gratuluje jej znalezienia ojca dla dziecka, które ma przyjść na świat.

Oburzony Juan Pablo wyrzuca Maksowi, że rozkochał w sobie Maríę Desamparadę, by na koniec poślubić inną kobietę. Nakazuje mu, by nie zbliżał się więcej do Maríi. Podczas nocy poślubnej Maks odtrąca Jimenę, oznajmiając jej, że ślub to wszystko na co się zgodził i że nadal kocha tylko Maríę Desamparadę. Jimena policzkuje go. Victoria wyznaje Osvaldowi, że choć kocha dzieci, to tylko co do niego jest pewna, że nigdy jej nie zawiódł i nie zawiedzie. Osvaldo nie może znieść poczucia winy. Przeprasza ją, ale nie wyjaśnia za co. Bernarda wyznaje Juanowi Pablowi, że to María Desamparada jest jego córką. Robi to jednak podczas spowiedzi, by na zawsze związać syna tajemnicą.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.