„Triumf miłości” – Odcinek 28: Prostytutka

W 28. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda poznaje Maríę Magdalenę. Emisja 5 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Ofelia uświadamia Jimenie, że jej ślub z Maksem, to dla nich jedyny ratunek przed biedą. Grozi córce, że jeżeli będzie nadal widywać się z Guillermem, powie Maksowi i Victorii, że od wyjazdu do Paryża Jimena jest kochanką Guillerma. Żeby pozbyć się Lindy, Osvaldo obiecuje, że do niej zadzwoni. Jimena próbuje zerwać z Guillermem. Mówi mu o szantażu matki. Kochanek zapewnia ją, że powinni być razem i że Ofelia nie zaryzykuje i będzie milczeć. Jednocześnie zdradza się, że uwiódł Jimenę, by zemścić się na Osvaldzie, któremu od zawsze zazdrościł kariery i Victorii – a że nie mógł zdobyć żony Osvalda, zdecydował się na Jimenę jako narzeczoną syna rywala. Jimena jest na niego wściekła.

Linda mówi Maríi, że poszła do domu Victorii umalować Fernandę i skończyła w sypialni Osvalda. Juan Pablo informuje Bernardę, że ma zamiar poprosić Matkę Clementinę o pomoc w odnalezieniu córki. Maks próbuje przygotować Victorię na wiadomość o jego związku z Maríą. Zapowiada, że nie pozwoli jej decydować o jego życiu i jeśli będzie trzeba zostawi wszystko i odejdzie z domu. Victoria radzi Maríi, by skupiła się na karierze i nie ryzykowała przyszłości dla młodzieńczych porywów serca. María wyznaje jej, że jest już za późno, bo zdążyła się zakochać. Victori zapowiada, że nie pozwoli jej zaprzepaścić kariery. Bernarda poznaje prostytutkę Maríę Magdalenę. Mówi jej, że nawet jeśli jest jej wnuczką, gardzi nią.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.