„Drogocenna perła” – Odcinek 18: Porwanie Peroli

W 18. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Pérola zostaje porzucona na ulicy. Emisja 12 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Pérola zaprzyjaźnia się z mnichami. Laura czuje się odpowiedzialna za obrażenia, których doznał Peteleko. Hildzie nie udaje się zaśpiewać podczas przesłuchania do kabaretu. Décio wraca z podróży; jest oschły dla Tavita. Arlindo zatrudnia Matildę i Serenę. Aurora postanawia pojechać do Brazylii i odnaleźć Decia. Pérola wyznaje matce, śniło jej się, że jest Anandą. Laura widzi, jak Iolanda całuje się z Mundem.

Kobieta wynajęta przez Manfreda zaczepia Apolônia i Perolę czekających w kolejce do kina i wręcza im zatrute czekoladki. Gdy, po ich skosztowaniu, Apolônio traci przytomność, porywa dziewczynkę i porzuca ją samą w odludnym miejscu. Sílvia obserwuje Perolę z ukrycia, ale nie próbuje jej pomóc. Mundo wyznaje Amelii, że wciąż kocha Iolandę. Amélia dowiaduje się o zaginięciu córki.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.