„Akacjowa 38” – Odcinek 205: Felipe nabiera podejrzeń

W 205. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Felipe podejrzewa, że Cayetana kłamała. Emisja 16 października 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Celia zakłada fundację Nowe Tysiąclecie, która ma na celu pomoc mieszkańcom El Hoyo. By zebrać fundusze organizuje kiermasz rzeczy, które mają podarować mieszkańcy Akacjowej. Leonor, ryzykując utratę honoru, wyznaje Felipe i Germanowi, że w dniu, w którym Cayetana została pobita, w południe, miała z Pablem randkę w pewnym pensjonacie, i widziała, jak Úrsula wchodzi do mordowni „El Lobo” z bardzo podejrzanym mężczyzną. Manuela spotyka się z Germanem i uprzedza go, że, zmuszona przez Justa, będzie zeznawała na jego niekorzyść.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Mam też wątpliwość przeoczenia przez reżysera tego faktu w scenariuszu.

  2. Chyba ze czas w telenoweli,biegnie trybem odcinkow nadawanych.

  3. Dokladnie to samo myślę

  4. Jednego nie rozumiem czy dziecko Manueli jest normalne mijają miesiace a ono dalej jest noworodkiem

  5. Czy ta wredna Cayetana wreszcie pójdzie za kratki….?! Jak na razie to nikt nie ma pomysłu żeby Ją zamknąć za swoje oszustwa co do pobicia Jej przez Germana . Udawać to potrafi, nie ma co….?!

    1. Tak pójdzie siedzieć ale ta hej guwernantka co ja wychowała da im popalić ale też los się na niej zemści bo pojawi się jej ojciec ale to jeszcze długa droga do tego

    2. Kajetana otruje Manuelę a German popełni samobójstwo przy Manueli później okaże się że Kajetana była zwykłą służącą później ona też zginie ale to dużo później

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.