„Triumf miłości” – Odcinek 22: Przysięga

W 22. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Maks i María przysięgają sobie miłość. Emisja 24 września 2023 o godz. 13.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Widząc pierścionek Maríi, Victoria radzi dziewczynie, by zbyt pochopnie nie angażowała się uczuciowo, bo to często kończy się złamaną karierą i złamanym życiem. Max odwiedza Marię w garderobie i zapewnia jak poważnie traktuje ich związek. Antonieta pociesza Victorię, która żali się, jak trudno jej oszukiwać swych bliskich i jak boi się, że jej przeszłość może stanąć między nią a Osvaldem. Linda dzwoni do Osvalda – ostrzega, że jeśli do niej nie wróci, powie Victorii o jego zdradzie.

Fernanda przyprowadza na pokaz mody swojego chłopaka i jego ojca; ich niestosowny strój wyprowadza Victorię z równowagi. Pipino i Antonieta przyłapują Marię i Maximiliana całujących się w garderobie. Antonieta radzi dziewczynie by zerwała z Maksem, bo Victoria nigdy nie zaakceptuje jej jako wybranki swojego ukochanego pasierba. Pipino ostrzega, że ten związek będzie kosztował Maríę wiele łez. Debiut Maríi okazuje się niezwykle udany. María i Max świętują razem sukces. Zaczynają się kochać. Przysięgają sobie nawzajem dozgonną miłość.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.