„Triumf miłości” – Odcinek 14: Przyłapana

W 14. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria nakrywa córkę w objęciach Federica. Emisja 20 sierpnia 2023 o godz. 13.15 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Odbywa się impreza urodzinowa Fernandy. Victoria jest w szoku widząc w swoim domu Rodolfa Padillę. Okazuje się, że jest on ojcem chłopaka Fernandy, Federica. Juan Pablo pyta Bernardę, czy to ona jest tym wspaniałomyślnym anonimowym darczyńcą, któremu szpital zawdzięcza aparaturę, a Martincito – życie. Bernarda nie wyprowadza syna z błędu. Maria Desamparada czuwa przy Martincito. Ofelia wypytuje Guillerma o przeszłość Victorii. Guillermo przyznaje, że Victoria była niegdyś służącą, ale dzięki pracowitości i zdolnościom pokonała ogromną drogę. Z drugiej strony stawianie pracy ponad wszystko może zniszczyć jej małżeństwo. Rodolfo zauważa Victorię. Zaczyna wspominać to, co zaszło między nimi przed laty. Victoria policzkuje go i wyrzuca ze swojego domu. Victoria szuka córki. Znajduje ją półnagą w objęciach Federica.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.