„Triumf miłości” – Odcinek 13: Anonimowy darczyńca

W 13. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Maximiliano pomaga chłopcu z przytułku. Emisja 20 sierpnia 2023 o godz. 12.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Maximiliano próbuje przekonać Marię, że jej nie okłamał, bo Victoria nie jest jego biologiczną matką. Dziewczyna nie wierzy w ani jedno jego słowo i nie chce go więcej widzieć. Fabian wypomina Maksowi, że nie był szczery z Marią od samego początku. Maximiliano zapewnia przyjaciela, że szczerze kocha Marię i nie spocznie póki nie uzyska jej przebaczenia. Victoria opowiada Antoniecie, że spotkała w kościele Juana Pabla, w towarzystwie Marii i Bernardy. Maria potrzebuje matczynej rady i zwraca się o nią do Bernardy. Tomasa wyznaje, że Maria bardzo jej kogoś przypomina, choć nie potrafi powiedzieć kogo. Juan Pablo dziękuje Bogu za pojawienie się w szpitalu aparatury potrzebnej do zoperowania małego Martincito. Aparaturę sprowadził Maximiliano, który jednak prosi lekarzy o milczenie na temat jego zasługi. Juan Pablo, Maria Desamparada i dzieci z sierocińca cieszą się na wieść o powodzeniu operacji Martincito.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.