„Triumf miłości” – Odcinek 11: Poszukiwania Marii

W 11. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria składa niezapowiedzianą wizytę Marii. Emisja 6 sierpnia 2023 o godz. 13.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria myśli, że mimo wszystko Maria stawi się w pracy. Fernanda cieszy się na wieść o zwolnieniu Marii. Maximiliano i Osvaldo bronią wyrzuconej z pracy dziewczyny. Osvaldo ubolewa, że Victorii nie stać na współczucie i opowiada Maximilianowi o tym, że Maria jest sierotą i jak trafiła do domu mody Victorii. Osvaldo umawia się z Lindą. Victoria wyznaje Antoniecie, że mąż i syn zganili ją za zwolnienie Marii. Antonieta radzi jej, aby zmieniła trochę swoje zachowanie, bo Osvalda w końcu to zniechęci.

Victoria towarzyszy Osvaldowi na premierze jego filmu. Na imprezie zjawia się także Linda. Kiedy prosi Osvalda o autograf Victoria zauważa, że dziewczyna bardzo zuchwale rozmawia z jej mężem. Osvaldo prosi ją, by nie urządzała scen. Film okazuje się klapą. Osvaldo dziękuje Victorii za obecność i wsparcie. Victoria zapewnia, że robi to wszystko z miłości. Maximiliano dowiaduje się, że Maria Desamparada znalazła nową pracę. Zdobywa się na odwagę i chce wyznać jej, że jest synem Victorii, ale pracownik przerywa im rozmowę. Widząc, że nie ma co liczyć na pojawienie się Marii w pracy, Victoria postanawia złożyć jej wizytę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosci
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.