„Najpiękniejsza brzydula” – Odcinek 1: Rekrutacja

W 1. odcinku telenoweli „Najpiękniejsza brzydula”: Lety ubiega się o pracę w firmie Conceptos. Emisja 6 sierpnia 2023 o godz. 16.40 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Alicia i Lety starają się o pracę na stanowisku sekretarki zarządu w firmie Conceptos. Chociaż Lety może pochwalić się bogatym CV, jej niekonwencjonalna uroda przekonuje Lopeza do wyboru Alicii, która okazuje się być przyjaciółką Marcii, udziałowczyni firmy. Don Humberto wybiera się na emeryturę. Pragnie powierzyć zarządzanie firmą swojemu synowi, Fernandowi. Fernando gani Lolę za przyprowadzenie córki do firmy. Tomás i Lety rozmawiają o tym, dlaczego znów odpadli z rekrutacji. Fernando podważa decyzję Lopeza dotyczącą wyboru nowej sekretarki. Obawia się, że Alicia będzie go szpiegowała i donosiła o wszystkim Marcii. Nakazuje Lopezowi przeanalizować kandydaturę Lety. Humberto wspomina Fernandowi, że jego córka została zwolniona z banku z powodu swojego wyglądu, ale jest wykwalifikowaną pracownicą. Lety dowiaduje się z gazety, że Fernando i Marcia się zaręczyli. Chwilę później odbiera telefon z firmy Conceptos.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/najpiekniejsza-brzydulaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.