„Sześć sióstr” – Odcinek 297: Ostatni raz razem

W 297. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Elisa podejrzewa Carolinę o zabicie Germana. Emisja 17 grudnia 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Siostry uważają, że morderca chciał zabić Adelę i wpadł na Germana, a Elisa jest przekonana, że to Carolina go zabiła. Velasco i Celia sprawdzają miejsce zbrodni i znajdują częściowy odcisk palca, który musi należeć do mordercy. Brian Green zapewnia Dianę, że jego praca szpiegowska nie miała nic wspólnego z morderstwem. Prosi także o dalsze monitorowanie don Ricarda, który zajmuje się handlem chlorem, zleconym przez Niemców w celu produkcji broni. Benjamín mówi Salvadorowi o groźbach don Ricarda, a Salvador proponuje mu, aby został kretem w fabryce. Blanca jest zazdrosna o Cristóbala. Uważa, że jego związek z Inés jest podejrzany, jednak mężczyzna kłamie. Kobieta opowiada o swoich podejrzeniach Emilio, zaufanemu człowiekowi królowej.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.