„Sześć sióstr” – Odcinek 296: Przerwana radość

W 296. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Germán zostaje ciężko ranny. Emisja 16 grudnia 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Dziś dzień chrztu Eugenii i cała rodzina przygotowuje się do jego świętowania. Adela i Germán cieszą się szczęściem z córką, mimo że Silva obawia się spotkania z Leticią, siostrą jej zmarłego męża. Diana chce porozmawiać z Carlosem, aby przekonać go do zaprzestania produkcji bomb chlorowych w swojej fabryce w Norymberdze, ale Salvador obawia się, że to tylko skłoni don Ricarda do przeniesienia biznesu gdzie indziej. Rozwiązanie pozwalające uniknąć wszystkich zgonów spowodowanych bombami jest inne i Salvador wierzy, że je znalazł. Blanca, udręczona widokiem Cristóbala z Inés, daje upust emocjom, a Francisca zachęca ją, aby skonfrontowała się z Cristóbalem. Tymczasem Cristóbal pozostaje niezłomny w swojej decyzji, aby nie uczestniczyć w chrzcie i z bólem patrzy, jak Blanca odchodzi z Rodolfem.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.