„Sześć sióstr” – Odcinek 203:

W 203. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Gabriel żegna się z rodzicami przez wyjazdem do Ameryki. Emisja 7 lipca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Elisa bardzo żałuje śmierci Don Hilario i obawia się, że wszystko jest boską karą za jego złe czyny. Blanca i Cristobal przygotowują się do rozpoczęcia nowego życia, wprowadzają się do nowego domu, nieświadomi, że wokół nich już zaczęły się plotki. Adela i German spierają się o relacje między nim a Don Luisem, dopóki starcie nie zmusza Germana do powiedzenia żonie całej prawdy. Celię odwiedza Camilo, bardzo zaniepokojony zniknięciem jego siostry Aurory. Ten ostatni, przytłoczony wydarzeniami, składa Celii zaskakującą propozycję. W końcu Gabriel żegna się z rodzicami, bo jedzie do Vigo, by wyruszyć do Ameryki, gdzie ma nadzieję wkrótce spotkać Franciscę. Gabriel wciąż nie zdaje sobie sprawy ze zmiany planów dotyczących amerykańskiej trasy koncertowej La Silvy.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.