„Sześć sióstr” – Odcinek 202:

W 202. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Antonia obawia się, że jej Gabriel zostanie aresztowany. Emisja 6 lipca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Podekscytowany Cristóbal pokazuje Blance swój nowy dom. Jednak dla Blanki sprawy toczą się zbyt szybko. Idąc za radą Adeli, Blanca wyznaje siostrom prawdę – nie uciekła do Szwajcarii, bo została z mężczyzną, którego kocha. Z kolei Diana uważa, że jej zbliżający się ślub z Salvadorem musi odbić się głośnym echem, by przyciągnąć nowych klientów do Tejidos Silva. Aby to zrobić, muszą zorganizować ślub w wielkim stylu. Salvador początkowo nie zgadza się, ale w końcu akceptuje ten pomysł, choćby po to, by uniknąć ponownej kłótni z Silvą. Antonia obawia się, że jej syn Gabriel zostanie aresztowany po pojedynku z Don Luisem. Przed zbliżającym się odczytaniem testamentu Don Hilaria, Elisa fantazjuje o swoim przyszłym spadku. Ale na małą Silvę czekają niepokojące wieści.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.