„Sześć sióstr” – Odcinek 196:

W 196. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: German odkrywa, że żona pracuje za jego plecami. Emisja 24 czerwca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Rodzina Loygorri przygotowuje się do ucieczki do Szwajcarii – nie bierze w tym udziału Blanca, lecz Adela. Blanca ma wątpliwości co do wybranej drogi, zdaje sobie sprawę, ilu ludzi pozostawi w swoim kraju. Tymczasem Diana i Bernardo rozpaczają po uwięzieniu Salvadora. Pokrzepiająca jest wiadomość, że Miguel był świadkiem morderstwa Basilia z rąk Don Ricarda. Ciało Basilia może być ważnym dowodem w sprawie. Oferta tournée Franciski po Ameryce jest nadal aktualna. Francisca będzie musiała jednak znaleźć sposób, aby przekazać Gabrielowi wszystkie szczegóły podróży, by pomóc mu opuścić kraj, nie wzbudzając podejrzeń Don Luisa. German jest przygnębiony, gdy odkrywa, że jego żona pracuje za jego plecami. Dręczony wątpliwościami podchodzi do Bernarda, by dowiedzieć się, czy Adela miała coś wspólnego z zatrudnieniem go w Tejidos Silva. Potwierdzenie tych podejrzeń sprawia, że German wpada w depresję i w jej efekcie podejmuje dramatyczną decyzję.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.