„Triumf miłości” – Odcinek 5: Linda chce uwieść Osvalda

W 5. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Osvaldo wpada w oko Lindzie. Emisja 25 czerwca 2023 o godz. 13.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Osvaldo wyprasza Federico ze swojego domu. Każe mu zastanowić się nad swoim postępowaniem. Victoria tłumaczy córce, że zależy jej, aby dać jej jak najlepszą edukację. Victoria i Osvaldo kłócą się o córkę i o to, które z nich poświęca jej więcej czasu. Do kolejnej scysji dochodzi, gdy Victoria nie chce towarzyszyć mężowi na jednej z imprez i wymawia się pracą. Osvaldo jest oburzony, że żona poświęca pracy już nie tylko całe dnie, ale i noce, i że zaniedbuje obowiązki żony i matki, bo zależy jej tylko na sukcesie firmy.

Linda poznaje Osvalda. Jest pod wielkim wrażeniem gwiazdora i próbuje go uwieść. Guillermo radzi przyjacielowi, aby nie igrał z ogniem. Osvaldo zapewnia go, że kocha Victorię i nie mógłby jej zdradzić. María Desamparada i Naty tłumaczą Lindzie, że nie ma szans u Osvalda, który ma wspaniałą żonę. Linda nie traci rezonu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.