„Sześć sióstr” – Odcinek 186:

W 186. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Cristóbal odwraca się od Silvy, by zaopiekować się Mariną. Emisja 8 czerwca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Salvador stara się zachować dobry nastrój, aby zbytnio nie martwić Diany. Ona nie przestaje myśleć o tym, jak wyciągnąć go z więzienia i wymyśla plan. Adela ma plan uratowania sklepu Villa de Paris bez konieczności jego sprzedaży. Francisca płacze po śmierci Izabeli Guzmn. Kiedy otrzymuje list od prawnika piosenkarki, okazuję się, że będzie jej jedyną spadkobierczynią. Celia patrzy zdumiona na Victora Dumasa, kiedy ten wyjawia, że jego rodzice przyjeżdżają do miasta, by się z nią spotkać. Z kolei Elisa, przepraszając za to, że jest powodem zmartwień Salvadora, obiecuje naprawić swoje błędy. Cristóbal odwraca się od Silvy, by zaopiekować się Mariną, a Rodolfo musi poradzić sobie ze złością swojej matki, gdy ta odkrywa udział banku Loygorri w handlu opium.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.