„Triumf miłości” – Odcinek 1: Wielki grzech

W 1. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda odkrywa romans syna ze służącą. Emisja 4 czerwca 2023 o godz. 12.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria mieszka w pięknej posiadłości z mężem, Osvaldem, córką Fernandą i Maximilianem, synem Osvalda z pierwszego małżeństwa. Mimo kochającej rodziny i wspaniałej kariery projektantki mody, życie Victorii zatruwają przeżycia z przeszłości – smutny koniec jej wielkiej młodzieńczej miłości do Juana Pabla i zaginięcie córeczki Maríi. Antonieta, jej przyjaciółka i wspólniczka, jest jedną z niewielu osób, które znają prawdę o przeszłości Victorii. Radzi jej, by nie rozdrapywała dawnych ran i poświęciła więcej uwagi swojemu mężowi.

Ksiądz Juan Pablo, po latach służby duszpasterskiej w Monterrey, dostaje parafię w stolicy, w pobliżu rodzinnego domu. Wspomina jak wiele lat temu noc przed wstąpieniem do seminarium spędził w ramionach Victorii. Zachwiało to jego pewnością co do obranej wcześniej drogi, ale matka zrobiła wszystko, by jednak nie zrezygnował z seminarium. Juan Pablo pyta o Victorię służącą matki, Tomasę. Kobieta odsyła go do matki. Bernarda zapewnia syna, że Victoria odeszła z domu bez pożegnania i słuch po niej zaginął. W duchu wspomina zaś, jak przed 20 laty wyrzuciła ją z domu na wieść o tym, że służąca spodziewa się dziecka Juana Pabla.

Osvaldo wyrzuca żonie, że zależy jej tylko na pracy, jakby w ten sposób pragnęła o kimś lub o czymś zapomnieć. Podczas gdy on kocha ją i bardzo jej potrzebuje, ona oddala się od niego. Victoria obiecuje zmienić swoje zachowanie. Osvaldo uważa Guillerma za przyjaciela. Nie wie, że ten nienawidzi go i zazdrości mu wszystkiego – od sławy po żonę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosci



Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.