„Akacjowa 38” – Odcinek 110: Justo znajduje medalik Manueli

W 110. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Manuela odzyskuje medalik zgubiony w trakcie pożaru. Emisja 13 czerwca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Manuela oświadcza Cayetanie, że nie zamierza opuścić Akacjowej. Paciencia nakłada na twarz krem od Servanda. Koleżanki zauważają, że jej wygląd się zmienia, ale nie mają odwagi jej o tym powiedzieć. Maximiliano martwi się o spaloną kawiarnię i leżącą w szpitalu donię Julianę. Namawia Víctora na wzięcie pożyczki, żeby odbudować kawiarnię. Don Ramón i Maximiliano wychwalają zalety umysłu Consuelo. Lubią jej towarzystwo, czemu Felipe się dziwi.

Don Maximiliano chce poprosić zięcia o udzielenie wsparcia finansowego Víctorowi i Julianie, aby mogli odbudować kawiarnię. María Luisa i sąsiedzi przekonują Víctora, by się nie poddawał i rozkręcił na nowo interes matki. Germán wyjawia Manueli w sekrecie, że z Julianą jest źle i czeka ją poważna operacja, a Leandro ani na chwilę jej nie opuszcza. Leonor otrzymuje list od dziewczyny o imieniu Camila, która prosi ją o poradę w sprawach sercowych. Postanawia potraktować go wyjątkowo i pomóc dziewczynie w zdobyciu ukochanego. Nie domyśla się, że chodzi o Casildę i Pabla. Don Justo oddaje Manueli medalik z Matką Boską.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.