„Sześć sióstr” – Odcinek 179:

W 179. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Celia otrzymuje ciekawą propozycję od Víctora. Emisja 26 maja 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Blanca nie może dłużej znieść sytuacji w domu Loygorri. Służba nie zwraca najmniejszej uwagi na jej polecenia, a Rodolfo też nie wydaje się chętny do pomocy. Ale w domu Silvy siostry nie mogą dłużej znieść Doñii Dolores pod swoim dachem. Wszyscy szukają rozwiązania. Diana jest zakłopotana, gdy odkrywa, że Salvador wypłacił pracownikom premie i od razu chce wiedzieć, skąd wziął pieniądze. Z kolei Karolina nie przestaje oczerniać Germána w obecności Adeli, zasiewając w niej wątpliwości. Francisca rozważa, czy przyjąć propozycję Izabeli Guzmn i zaśpiewać na jej recitalu sylwestrowym. Celia otrzymuje ciekawą propozycję od Víctora Dumasa. Elisa czuje, że odkąd Karolina jest w domu, zmieniła się jej relacja z Donem Ricardem i mówi o tym ojcu, któremu zarzuca, że zmienił uczucia między córkami.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.