„Bogaci też płaczą” – Odcinek 25: Drugie oświadczyny

W 25. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Luis Alberto po raz drugi oświadcza się Marianie. Emisja 26 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Luis Alberto i Mariana nie ukrywają swojego związku przed pracownikami firmy. Don Alberto mówi Leonowi, że polecił komendantowi Becerrze zbadanie okoliczności śmierci Sandry. Diego wyjaśnia Patricii, że to z jego powodu została przeniesiona do archiwum.

Osvaldo dzwoni do Luisa Alberta, aby namówić go na wizytę w kasynie. Młody Salvatierra nie daje się skusić i prosi Osvalda, by więcej do niego nie dzwonił. Mariana proponuje Luisowi Albertowi zapisanie się do grupy wsparcia dla uzależnionych od hazardu. León złości się, gdy Osvaldo informuje go, że Luis Alberto nie przyjął zaproszenia do kasyna.

Elena uświadamia Luisa Alberta, że jego zerwanie z Sorayą nie przeszło bez echa i trafił na okładki gazet. Víctor zapewnia Leona, że nie zostawił żadnych odcinków palców w domu Sandry i policji nie uda się skojarzyć go z jej śmiercią. León proponuje Alfonsowi ciepłą posadkę w firmie, jeśli doprowadzi do upadku konsorcjum Salvatierra.

Luis Alberto wręcza Marianie pierścionek zaręczynowy. Don Alberto, Daniela, ojciec Guillermo i Britny są świadkami ich zaręczyn.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.