„Stolik dla trojga” – Odcinek 1: Wyjazd do Bogoty

W 1. odcinku telenoweli „Stolik dla trojga”: Andrea nie przyjmuje oświadczyn Jorge. Emisja 5 lutego 2024 o godz. 14.00 w Tele5.

Alejandro serwuje gościom pyszne własnoręcznie przygotowane danie. Wśród nich jest kacyk Justo Gamarra. Tymczasem w Bogocie, Andrea Sepúlveda wyznaje Leonor, swojej gosposi, że chce zerwać z Jorge. Nie domyśla się, że on pragnie sformalizować ich związek i zamierza poprosić ją o rękę w dniu jej urodzin.

Luis wdaje się w romans z Violetą, córką Justa. Ojciec dziewczyny odkrywa ich związek i rozkazuje swoim ludziom pozbyć się natręta. Luis ucieka razem z rodziną do stolicy. Szybko przekonują się, że zdobycie pracy w wielkim mieście nie będzie łatwe. Rita zwraca się o pomoc do Paco – ojca Alejandra i Luisa, którego obaj uważali za zmarłego. Mężczyzna załatwia im posady w ekskluzywnej restauracji Andrei.

Andrea odrzuca oświadczyny Jorge. Przez nieostrożność powoduje wypadek, w którym mogła wyrządzić krzywdę Alejandrowi. Tak dochodzi do ich poznania.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji o telenoweli „Stolik dla trojga” na stronie www.novela.pl/stolik-dla-trojgaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.