„Stolik dla trojga” – Odcinek 2: Ta sama kobieta

W 2. odcinku telenoweli „Stolik dla trojga”: Alejandro i Luis zakochują się w Andrei. Emisja 6 lutego 2024 o godz. 14.00 w Tele5.

Andrea pomaga Alejandrowi podnieść się po upadku. Luis przez pomyłkę wchodzi do damskiej łazienki i widzi półnagą Andreę. Jest nią oczarowany. Kradnie płaszcz George’a i podaje się za gościa restauracji. Alejandro mówi Luisowi, że poznał kobietę swojego życia. Luis chwali mu się, że on także. Gdy staje przed nimi Andrea, orientują się, że mówią o tej samej kobiecie, córce właściciela restauracji, w której pracują.

George posądza Luisa i Alejandra o kradzież ubrania. Andrea wstawia się za braćmi, dzięki czemu nie zostają zwolnieni. Gdy George zarzuca jej, że podważyła jego autorytet w obecności pracowników, postanawia z nim zerwać. Justo Gamarra dowiaduje się, że Luis ukrywa się w Bogocie. Rozkazuje swoim ludziom odnaleźć go i sprowadzić z powrotem do miasteczka. Musi zapłacić za zhańbienie jego córki.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji o telenoweli „Stolik dla trojga” na stronie www.novela.pl/stolik-dla-trojgaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.