„Siła serca” – Odcinek 96: Dawca

W 96. odcinku telenoweli „Siła serca”: Nicolás pilnie potrzebuje dawcy nerki. Bernardo wyjawia Willy’emu, że jest ojcem Nicolasa. Emisja 17 kwietnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Gustavo nie ma zaufania do Ángeli i Nory. Miguel dzwoni do Juana Marcosa z komisariatu i mówi, że Vicente próbował go zabić. Willy jedzie do szpitala, aby być przy Samancie i Nicolasie. Okazuje się, że chłopiec pilnie potrzebuje przeszczepu nerki. Niestety Esteban nie może być dawcą. Génesis i Violeta pomagają Emmie sprawić, żeby Pablo rzucił pracę ochroniarza Luciany. Natalia oznajmia Miguelowi, że zamierza wyjść za mąż.

Nora wyjawia Gustavowi, że razem z Ángelą ukrywają się przed niebezpiecznym mężczyzną. Gustavo obiecuje im pomoc. Ángela ponownie dzwoni do Juana Marcosa. Nora prosi Ángelę, żeby więcej tego nie robiła, bo ściągnie na nich kłopoty. Fernanda dowiaduje się, że Nicolás potrzebuje dawcy nerki. Inspektor Duval przesłuchuje Vicentego. Mężczyzna zapewnia, że to Miguel próbował go zabić.

Pablo zdobywa namiar na właściciela numer telefonu, z którego dwukrotnie dzwoniła Ángela i podawała się za Milagros. Bernardo wyjawia Estebanowi, że Samantha i Willy nie są rodzeństwem. Gustavo proponuje Ángeli i Norze pracę w kawiarni. Bernardo i Esteban mówią Willy’emu i Samancie, że Nicolas jest ich synem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.