„Siła serca” – Odcinek 85: Nieudane próby

W 85. odcinku telenoweli „Siła serca”: Fernanda wyjawia Bernardowi, że próbowała go zabić. Emisja 31 marca 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Willy nie wierzy, że Bernardo jest ojcem Samanthy, zaś sama Samantha ma wątpliwości. Ángela bardzo przeżywa rozstanie z synem. Nora boi się, że odbije się to na jej zdrowiu. Juan Marcos proponuje Fernandzie, żeby zamieszkali razem. Miguel namawia Willy’ego, by wspólnie zdemaskowali Bernarda.

Samantha chce osobiście zadbać o bezpieczeństwo Nicolasa. Bernardo dowiaduje się od Stelli, że Nora i Ángela dzielą tę samą celę w zakładzie karnym. Miguel flirtuje z Ceclią, by wyciągnąć od niej informacje na temat Bernarda. Bernardo prosi Fernandę o pomoc w rozdzieleniu Willy’ego i Samanthy.

Juan Marcos wypomina Bernardowi, że zepchnął Fernandę ze schodów. Willy proponuje Samancie oddanie krwi do analizy w zaufanym laboratorium. Miguel słyszy, jak Bernardo mówi Cecilii, że Nora żyje i przebywa w jednej celi z Ángelą. Postanawia zaproponować Norze współpracę. Fernanda wyjawia Bernardowi, że dwukrotnie usiłowała go zabić. Samantha i Nicolás są w niebezpieczeństwie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.