„Akacjowa 38” – Odcinek 65: Sauro wyjawia plany Cayetany

W 65. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Sauro wyjawia, że Cayetana próbuje wrobić Germana. Emisja 7 kwietnia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Víctor przeprasza matkę za przekręt z książkami. Jualiana daje mu szansę i powierza przygotowanie przyjęcie dla Leonor. Manuela mówi matce, że Cayetana zastawiła pułapkę na Germana. Inspektor Mendez nalega, żeby Germán powstrzymał swój gniew i udawał przed żoną kochającego męża. W przeciwnym razie może skończyć za kratkami.

Za namową Paciencii i Fabiany, służące zrzucają ją na prezent dla Leonor. Germán i Cayetana spierają się przy kolacji o wychowanie córki. To jednak tylko pretekst, aby dać upust skrywanym emocjom. Pablo oświadcza matce i siostrze, że wspólnie z Leonor planują ucieczkę.

Maximiliano domyśla się, że córka chce uciec z Pablem i nie staje im na przeszkodzie. Sauro zeznaje, że Cayetana chce wrobić w zabójstwo swojego męża. Víctor przegania z kawiarni żebraka. W nocy on i jego koledzy zakradają się do lokalu wyjadają wszystkie kanapki. Trini jest załamana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.