„Siła serca” – Odcinek 77: Wielka ucieczka

W 77. odcinku telenoweli „Siła serca”: Ángela i Nora uciekają z więzienia. Emisja 21 marca 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Guadalupe wyjawia Szefowi, w jaki sposób adoptowała Nicolasa. Juan Marcos odkrywa, że Bernardo zepchnął Fernandę ze schodów i ponosi winę za śmierć jej dziecka. Więźniarki planują wywołać bunt, żeby uciec. Juan Marcos broni Willy’ego przed oskarżeniami inspektora Duvala. Camilo prosi Luisa, żeby się opamiętał. Ángela nie chce uciekać z więzienia, ale Nora zmusza ją do wspólnej ucieczki.

Willy odzyskuje wolność dzięki nagraniom, które pokazują, co rzeczywiście spotkało Bernarda. Emma wybiera się do kasyna. Pablo ją śledzi. Bernardo odzyskuje przytomność. Nie udaje mu się wyjawić, kto naprawdę próbował go zabić, bo chwilę później dostaje ataku i zapada w śpiączkę. Ángela dzwoni do Samanthy i przyznaje się, że uciekła z więzienia. Szef obiecuje Guadalupe, że dochowa jej sekretu. Pablo odkrywa prawdę na temat swojej matki. Ángela dociera do domu. Nora poznaje Willy’ego.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.