„Akacjowa 38” – Odcinek 57: Germán i Manuela próbują zwieść Cayetanę

W 57. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Manuela i Germán próbują uśpić czujność Cayetany. Emisja 28 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Celia domyśla się, że to Cayetana, przez swoje koneksje, niszczy karierę Felipe. Prosi ją, by zaprzestała tych działań. Pablo zdobywa dodatkową pracę w hipodromie. Manuela odnajduje Saura w karczmie. Udaje złodziejkę, by wkraść się w jego łaski i wyciągnąć od niego informacje.

Celia prosi męża o pieniądze na oktawę mszy za Herminię. Felipe złości się, że jego żona tak bardzo przejmuje się służącą. Germán zwodzi Cayetanę. Wyjawia jej, że planował od niej odejść i radził się Felipe w sprawie podziału majątku. Fabiana uspokaja Celię, że plotki na temat jej męża i Felipe powoli ustają.

Leonor nie cieszy się z przymiarek do sukni ślubnej, ale znosi je ze względu na matkę dla której ślub córki będzie wydarzeniem roku. Cayetana prosi Celię, aby sprawdziła, czy Germán na pewno wycofał się z planów podziału majątku. Manuela wmawia Cayetanie, że wdała się w romans z żonatym mężczyzną, który ostatecznie ją zostawił, aby wrócić do żony.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.