„Na przekór losowi” – Odcinek 60: Powrót do domu

W 60. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio wprowadza się do rodzinnej rezydencji. Emisja 21 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Martín mówi Alicii, że powinni się rozstać. Nie chce, by straciła dom i rodzinę z powodu ich związku. Alicia próbuje przekonać go, że podejmuje niewłaściwą decyzję.

Quique przypomina sobie, jak Toro wspominał mu, że był poszukiwany przez policję w sprawie napaści z użyciem broni. Gutiérrez zawiadamia Mujicę o zatrzymaniu właściciela broni z której zabito Simona Guerrę. Fedora jest przekonana, że Martín naprawdę kocha Alicię, skoro się dla niej poświęcił. Eva czyni wyrzuty córce – uważa, że gdyby Alicia od początku się jej słuchała, jej życie potoczyłoby się inaczej, Yuri wyszłaby za mąż, Gonzalo kontynuowałby studia, a Miranda nie miałaby myśli samobójczych.

Martín dowiaduje się od Kariny o zatrzymaniu Quique. Samuel obserwuje rezydencję rodziny Carranza. Toro prosi Mujicę, żeby wyciągnął Quique z aresztu. Jeśli tego nie zrobi, oboje mogą mieć problemy. Sergio przypomina Alicii, że musi opuścić ich dom.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.