„Siła serca” – Odcinek 38: Układy

W 38. odcinku telenoweli „Siła serca”: Samantha i Willy myślą, że ich syn nie żyje. Emisja 25 stycznia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Willy zawiera układ z porywaczami – mogą zatrzymać pieniądze w zamian za zwrócenie wolności jemu i Samancie. Juan Marcos przedstawia Ángeli swoją nową ochroniarkę. Fernanda i Luis zawierają pakt – wpierw ona pozbędzie się Juana Marcosa, a później on zabije swoją żonę. Policja szykuje się do zatrzymania porywaczy, gdy dochodzi do wybuchu bomby. Fernanda grozi Juanowi Marcosowi bronią. Perla wyjawia Daríowi, że Samantha nie jest jego córką. Mężczyzna podejrzewa, że jej prawdziwym ojcem jest Bernardo. Ángela dowiaduje się, że mąż ją pozwał i będzie próbował odebrać jej córkę. Detektyw przekazuje Samancie i Willy’emu złą wiadomość – ich syn nie żyje. Luis składa żonie zuchwałą propozycję. Obiecuje wycofać zarzuty, jeśli spędzi z nim noc.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.