„Na przekór losowi” – Odcinek 21: Wystawiona

W 21. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio wystawia Julietę, aby świętować urodziny z rodziną. Emisja 25 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Alicia uświadamia męża, że zniszczenie kariery telewizyjnej Juliety nie poprawi na ich małżeńskich relacji. Później spotyka się z Martínem, aby przeprosić go za zachowanie męża, który zwolnił go z pracy. Z okazji urodzin Julieta wysyła Sergiowi bukiet kwiatów. Później przypadkiem spotyka się z Yuri w salonie kosmetycznym. Yuri obwinia ją o rozpad rodziny i zapowiada, że zrobi wszystko, aby odsunąć od niej ojca.

Mujica zjawia się u Facunda i żąda zwrócenia odznaki oraz broni. Martín wyznaje przyjacielowi, że postanowił podążać za głosem serca i zabiegać o względy Alicii, którą nazywa kobietą swojego życia. Julieta czeka na Sergia w restauracji. Mężczyzna uprzedza ją, że nie zjawi się na kolacji, albowiem dzieci zorganizowały dla niego przyjęcie urodzinowe. Zazdrosna dziewczyna nie zamierza puścić mu tego płazem. Postanawia wprosić się na rodzinną uroczystość.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.