„Siła serca” – Odcinek 15: Przyrodnie siostry

W 15. odcinku telenoweli „Siła serca”: Samantha i Ángela odkrywają, że są siostrami. Emisja 23 grudnia 2022 o godz. 16.50 i 21.30 w Novelas+.

Juan Marcos jedzie do szpitala, w którym przebywa Ángela. Lekarz informuje go, że kobieta przyjechała w ciężkim stanie. Pamela dokucza Génesis. Straszy ją, że Ángela może umrzeć. Estela obwinia Perlę o śmierć Miguela i o nieszczęście, jakie spotkało Ángelę. Estela dokucza także Samancie i także obarcza ją winą za to, że Ángela została postrzelona. Perla wyjawia Esteli, że Samantha jest córką Miguela i przyrodnią siostrą Ángeli.

Juan Marcos odwiedza Ángelę w jej pokoju i wyznaje jej miłość. Willy i Samantha zostają wezwani do złożenia zeznań w sprawie przeciwko mafijnemu bossowi – Carreñowi. Juan Marcos wyjawia Fernandzie, ze zakochał się w Ángeli. Bernardo prosi Samanthę, żeby zniechęciła Willy’ego do składania zeznań. Obawia się, że jego syn może przypłacić to życiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.