„Siła serca” – Odcinek 118: Niebezpieczna wymiana

W 118. odcinku telenoweli „Siła serca”: Fabiola oddaje się w ręce porywaczy. Emisja 17 maja 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Verdugo kontaktuje się z Bernardem w sprawie porwania Fabioli. Fabiola zdradza Miguelowi, że przemytnicy chcą wyciągnąć od niej mapę skarbu, który jej ojciec ukrył przed śmiercią. Camilo wyjawia Willy’emu, że Lorena odeszła z jego powodu, bo nie odwzajemniał jej uczuć.

Samantha mówi Camilowi, że nadeszła pora, żeby stał się Luisem Martínezem. Jeden z porywaczy próbuje zgwałcić Emmę. Ángela przypomina sobie dzieciństwo, jednak wciąż nie pamięta wydarzeń z ostatnich lat. Miguel, Fabiola i Pablo jadą na spotkanie z ludźmi Bernarda. Wpadają w pułapkę zastawioną przez przemytników. Pablo zostaje ranny.

Willy czuje się coraz bardziej niepotrzebny. Fabiola poświęca się, aby ratować Emmę. Miguel i Gustavo wdrażają w życie plan B, dzięki któremu udaje im się uratować Fabiolę i zabić porywaczy. Juan Marcos odwiedza Ángelę, aby powiedzieć jej, że jest wolna i zabrać ją do domu.

Lekarzom udaje się uratować życie Pabla. Ofelia i Fernanda ponownie się spotykają. Fernanda poprzysięga zemstę na Juanie Marcosie i Ángeli. Miguel i Fabiola zakochują się w sobie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.