„Bogaci też płaczą” – Odcinek 18: Zmylić rywalkę

W 18. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Mariana myśli, że Luis Alberto wrócił do Sorai. Emisja 17 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Luis Alberto mówi Marianie, że zdecydował się opuścić rodzinną posiadłość, bo nie chce mieszkać pod jednym dachem z nią i z ojcem. Mariana wpatruje się w zdjęcie ojca, czyta jego pożegnalny list i płacze. Don Alberto nakazuje Becerrze odnaleźć Luisa Alberta i mieć na niego oko. Boi się, że syn popełni jakieś szaleństwo.

Matilde życzy Marianie, żeby jak najszybciej wyniosła się z domu. Luis Alberto znów wpada w szpony hazardu. Soraya dowiaduje się od Matilde o wyprowadzce Luisa Alberta. Odnajduje hotel, w którym się zatrzymał i postanawia złożyć mu wizytę. Don Alberto oferuje Marianie pieniądze jako rekompensatę za wyrządzoną krzywdę.

León robi zdjęcie etykiety lekarstwa, które zażywa don Alberto. Soraya wmawia Marianie, że wróciła do Luisa Alberta, aby ją zezłościć. Mariana policzkuje Luisa Alberta i oświadcza, że żałuje każdej sekundy spędzonej u jego boku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.