„Siła serca” – Odcinek 116: O krok od wolności

W 116. odcinku telenoweli „Siła serca”: Nora cieszy się, że niebawem odzyska wolność. Emisja 15 maja 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Bernardo wręcza Willy’emu dokumenty, które potwierdzają niewinność Nory. Miguel i Fabiola wychodzą cało z opresji i lecą do Los Angeles. Juan Marcos całuje Ángelę. Kobieta uświadamia sobie, że czuje do niego coś innego niż do Gustava. Willy podejrzewa, że ojciec chce go oszukać, choć zapiera się, że ma szczere intencje.

Samantha prosi Estebana o rozwód. Chce poświęcić się opiece nad Willym i Nicolasem oraz dzieckiem, które urodzi Lorena. Cecilia odmawia współpracy z Bernardem, żeby nie zdradzić Miguela. Juan Marcos, Willy i Samantha odwiedzają Norę w więzieniu. Przynoszą jej dobrą wiadomość.

Jésica ucieka z domu i prosi Nicolasa o pomoc. Miguel i Fabiola przyjeżdżają do posiadłości rodziny Arroyo. Fernanda uderza Norę, gdy dowiaduje się, że wkrótce odzyska wolność. Ángela staje w jej obronie. Obie zostają ponownie zabrane do karnej celi. Juan Marcos poznaje Fabiolę. Emma załamuje się na wieść, że nie jest siostrą Juana Marcosa. Miguel oznajmia Fabioli, że odtąd będzie jej ochroniarzem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.