„Bogaci też płaczą” – Odcinek 16: Niesłuszne oskarżenie

W 16. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Mariana obwinia Luisa Alberta o śmierć ojca. Emisja 15 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Santiago i Britny idą potańczyć do klubu. Chłopak czuje się zauroczony swoją towarzyszką. Mariana sądzi, że to Luis Alberto jest odpowiedzialny za nieszczęście, które spadło na jej rodzinę. Od tej pory nie chce go widzieć. León jest przekonany, że Mariana nie wybaczy Luisowi Albertowi. Mówi Sorai, że może zacząć przymiarki do sukni ślubnej.

Don Alberto i Daniela widzą, jak Mariana wraca do domu zapłakana. Dziewczyna pakuje rzeczy i chce opuścić rezydencję. Santiago wyznaje Britny, że gdyby wierzył w miłość, mógłby się w niej zakochać. Britny dowiaduje się, że Mariana obwinia Luisa Alberta o śmierć ojca. León i Elena plotkują na temat zachowania Mariany.

Luis Alberto pisze list do Mariany i wsuwa go jej pod drzwi. León przypomina sobie, jak odwiedził ojca Mariany, aby przedstawić ofertę odkupienia fabryki. Mariana spotyka się z Sandrą, byłą pracownicą fabryki ojca. Po rozmowie z kobietą wyrzuca Luisowi Albertowi prosto w twarz, że przez niego straciła ojca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.