„Niewinna intryga” – Odcinek 112 | novela.pl

„Niewinna intryga” – Odcinek 112

novela.pl 4 lutego 2015 3
„Niewinna intryga” – Odcinek 112

Blanca odwiedza Adriano, żeby powiedzieć mu, że Mariana uratowała Hugo i Simonę od śmierci w pożarze. Oboje są zaniepokojeni losem Mariany. Cristóbal wydaje Marianę policji. Mariana rzuca się do ucieczki, lecz Raquel przewiduje jej ruch i oddaje strzał w jej stronę.

Melania wręcza Adriano listy na dowód, że Raquel ją szantażowała. Mariana jest gotowa zeznawać przeciwko Raquel, lecz Eduardo jej nie pozwala. Jej stan jest zbyt ciężki. Wyznaje mu za to, że Blanca jest bezpieczna i że musi ją odnaleźć, a Raquel ponosi winę za wszystkie zbrodnie. Jorge postanawia wyjechać gdzieś, żeby zapomnieć o Karinie. Karina pomaga Blance w zastawieniu pułapki na Raquel.

Mariana żegna się z córką i obiecuje jej, że będzie nad nią czuwać z nieba. Karina rozumie, że musi wyznać Jorge, że Raquel ją szantażowała. Melania wykrada pistolet Raquel, z którego strzelono do Mariany.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 11 lutego o godz. 6:55 w TVN7

“Niewinna intryga” (La impostora), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Carlos Villegas; Występują: Christian Bach, Sebastián Zurita, Lisette Morelos, Manuel Landeta, Begoña Narváez, Jonathan Islas, Mauricio Henao; Strona: www.novela.pl/niewinna-intryga.

3 komentarze »

  1. rudi 11 lutego 2015 o 09:49 - Reply

    dzis tez był fajny odcinek, szkoda mariany :((

  2. La impostora 5 lutego 2015 o 20:18 - Reply

    Adriano ma 2 synów Eduardo jest synem jego i Valentiny a Cristobal jest synem jego i Raquel…Może Melania strzeli do Raquel?!na pewno pomylili imiona w streszczeniu…

  3. rudi 4 lutego 2015 o 16:17 - Reply

    hmm melania?? a co ona ma do mariany?? eh, coraz ciekawiej. gdzies czytalam ze Adriano ma dwóch synów, ciekawe czy sie potwierdzi

Komentarze »


X