„Rubí” – Odcinek 19: Zemsta

W 19. odcinku serialu „Rubí”: Rubí nagrywa swój pocałunek z Alejandrem, aby pokazać go Sonii. Emisja w czwartek 25 marca 2021 o godz. 13.55.

Carla chce zawieźć rannego Franka do szpitala. Rubí zapewnia ją, że Boris będzie potrafił się nim zająć.

19 lat wcześniej. Rubí budzi się w siedzibie Ambasady Królestwa Hiszpanii. Przysięga księciu Eduardowi, że nic już nie łączy ją z Lucasem. Książę proponuje jej wspólną podróż do Hiszpanii.

Héctor odwiedza grób rodziców. Przypomina sobie, jak w trakcie awantury jego ojciec zabił jego matkę, a następnie sam odebrał sobie życie. Dochodzi do wniosku, że jego małżeństwo z Rubí niewiele różni od małżeństwa jego rodziców. Rubí wyznaje księciu Eduardowi, że chciałaby zostać księżniczką. Lucas ma żal do Rubí, że go rzuciła. Przysięga Borisowi, że zniszczy jej karierę i sprawi, że wkrótce wszyscy o niej zapomną.

Rubí zastawia pułapkę na Alejandra. Wyznaje mu miłość i zaciąga go do łóżka. Aby zdobyć dowód jego niewierności, nagrywa wszystko ukrytą kamerą. Lucas i książę Eduardo spotykają się na polu golfowym. Lucas uprzedza księcia, żeby nie cieszył się z triumfu, bo może wiele stracić. Rubí umawia się z Sonią, aby pokazać jej nagranie z ukrytej kamery, na którym całuje się namiętnie z Alejandrem. Sonia nie może uwierzyć własnym oczom.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.