„Rubí” – Odcinek 11: Zazdrosny mąż

W 11. odcinku serialu „Rubí”: Héctor podejrzewa, że Rubí wróciła do Alejandra. Emisja w poniedziałek 15 marca 2021 o godz. 13.55.

Lucas zaprasza Rubí do swojej posiadłości. Héctor przyjeżdża do Meksyku, aby rozmówić się z żoną. Wpierw udaje się do swojego biura i wyciąga pistolet z sejfu. Marina, jego sekretarka, wpada w przerażenie na widok przełożonego z bronią. On uspokaja ją, że trzyma ją ze względów bezpieczeństwa. Następnie kieruje się do mieszkania Alejandra, przekonany, że znajdzie w nim Rubí. Wścieka się, gdy były przyjaciel nie chce go wpuścić do sypialni. Sięga po broń i zmusza go do ustąpienia. Dopiero gdy pojawia się Sonia, orientuje się, że źle zinterpretował opór Alejandra i ucieka.

Cayetano radzi Refugio, żeby odbudowała swoje życie. Ona szybko zmienia temat i mówi mu, jak bardzo cieszy się, że jej córka ma u swojego boku mężczyznę takiego jak on. Héctor spotyka się z Maribel. Dziewczyna mówi mu o tym, jak wiele cierpienia jej przysporzył i dodaje, że cieszy się, że Rubí zamieniła go na bogatszego mężczyznę. Marina pokazuje Hectorowi zdjęcie na którym Rubí i Lucasa przytulają się do siebie. Héctor jedzie do posiadłości Lucasa. Ma ze sobą broń.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.