„Imperium kłamstw” – Odcinek 8: Elisa ucieka porywaczom

W 8. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: María José wymyka się z rąk porywaczy. Emisja 16 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Sonia mówi Leonardowi, że zna jego prawdziwą tożsamość. Insynuuje, że Victoria nie byłaby zadowolona, gdyby dowiedziała się, że ją oszukuje. Leonardo daje jej do zrozumienia, że jeśli go wyda, Eugenio dowie się o jej romansie z Marcelo. Fernanda przyznaje się Adrianie do romansu z Augusto. Darío namawia Gilberta do podrzucenia kolejnych fałszywych tropów w sprawie śmierci Augusta i Julii. Renata jest oczarowana nowym chłopakiem Elisy.

Renata proponuje Leonardowi, że odsprzeda mu swoje akcje w firmie. María José domyśla się, że Darío próbuje namieszać jej w głowie i skłócić ją z rodziną. José Luis proponuje Teresie spotkanie z psychologiem, który mogłby im pomóc w uratowaniu małżeństwo. Mario chwali się Adrianie nowym odkryciem – Fernanda ma dziecko. Adriana i Mario oglądają nagranie z momentu porwania Maríi José. Widzą, jak Pablo zdejmuje kominiarkę.

Dario zapewnia Eugenia, że nie musi się martwić o Leonarda i potwierdza, że prowadzi interesy w Nowym Jorku. Eugenio rozkazuje Darío odszukać Pabla i pozbyć się go. Leonardo mówi Elisie, że kiedy uwolnią Maríę José, odkryje kto zabił jej ojca i jego żonę. Justino wręcza Leonardowi zawieszkę do bagażu w rzeczach Julii. María José ucieka od Daría i Gilberta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.