„Dziedziczka” – Odcinek 42: Rodzina w rozsypce

W 42. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Juan wyrzuca sobie, że zawiódł ojca. Emisja 16 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Juan doprowadza Julietę do łez, gdy oznajmia jej, że nie zamieszkają razem. Obiecuje jednak, że zatroszczy się o ich wspólne dziecko. Dante i Débora całują się. Kobieta chce utrzymać swój romans w sekrecie przed mieszkańcami i pracownikami hacjendy. Mateo przebywa w klinice odwykowej. Amado prosi Simona o pomoc dla chorej matki, która pilnie potrzebuje przeszczepu nerki. Istnieje szansa, że może być dawcą.

Dante uprzedza Juana, że Lucas i Mateo mogą stracić swoją część spadku, jeśli nie wypełnią klauzuli spadkowej. Juan przyznaje, że bardzo cierpi z powodu sytuacji, w jakiej znaleźli się jego bracia. Czuje ogromną frustrację, że nie udało mu się zjednoczyć rodziny tak, jak życzył sobie tego Severiano.

Sara trzyma się na dystans od Juana. Débora mówi Dantemu, że jest dumna z córki i żałuje, że wcześniej nie walczyła o swoje. Julieta chełpi się, że urodzi przyszłego spadkobiercę majątku rodziny Del Monte. Juan słyszy od Modesta, że Simón ponosi winę za śmierć Severiana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.