„Rubí” – Odcinek 33: Elisa policzkuje Hectora

W 33. odcinku telenoweli „Rubí”: Elisa jedzie do Cancun, by rozdzielić Hectora i Rubí. Emisja 19 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rubí jest zaskoczona wiadomością, że Yago Pietrasanta jest właścicielem hotelu. Héctor i Rubí pojawiają się na prezentacji projektu Luisa. Luis wypomina im, że zachowali się podle wobec Maribel i Alejandra oraz że uciekli jak tchórze. Loreto przyjeżdża do Cancun na pokaz mody zorganizowany przez Victorię i spotyka Rubí podczas bankietu. Gdy zostają sam nam sam, opowiada jej o tym, co wydarzyło się w kościele po nieudanym ślubie Hectora i Maribel. Radzi jej dla własnego dobra pokochać męża.

Rubí poznaje Sonię. Saúl upija się i ma wypadek. Alejandro obiecuje mu, że zrobi wszystko, by nie został kaleką. Ingrid i Lorena odwiedzają go w szpitalu, ale on nie chce ich widzieć. Uważa, że się nad nim litują. Elisa przyjeżdża do Cancun. Wymierza Hectorowi siarczysty policzek i nazywa go bezwstydnikiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.