„Imperium kłamstw” – Odcinek 32: Operacja

W 32. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa dowiaduje się o operacji Renaty. Emisja 19 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Eugenio ostrzega Marcela, że skrzywdzi Sonię i jej dziecko, jeśli ośmieli się go oskarżyć. Adriana radzi Leonardowi, by nie mieszał śledztwa z uczuciem, które darzy do Elisy, bo zaprzepaści szansę na szczęście. Leonardo wycofuje propozycję złożoną Elisę – nie chce wykorzystywać jej ani jej siostry do schwytania Kobry.

Mario i Adriana mówią Leonardowi, że Fernanda była kochanką Augusta. Ich zdaniem Elisa nie mogła o tym wiedzieć, bo na pewno zaważyłoby to na ich przyjaźni. Lekarz nie chce zezwolić Eugeniowi na zobaczenie się z Sonią, gdyż jego wizyty szkodzą pacjentce. Eugenio próbuje go przekupić. Adriana pokazuje Leonardowi dowód na to, że Fernanda szantażowała Augusta.

Leonardo podejrzewa, że Fernanda ma powiazania z mafią, która nęka Elisę. Victoria widzi, jak María José rozbiera się dla Daría w trakcie wideorozmowy. Elisa żąda wyjaśnień od lekarza, który przeprowadził operację Renacie. Nie rozumie, dlaczego jej siostra trafiła na stół operacyjny, skoro poroniła wskutek upadku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.